Server

Připojte se pomocí IP play.empiregame.cz
Na serveru hraje 0 hráčů.

Discord

 Připojte se s odkazem discord.gg/cVX3BRzRAF
Na serveru je online uživatelů.
Avatar Avatar Avatar
Vítejte na EmpireGame.cz!
Staňte se členem naší komunity. Těšíme se na Vás! U nás si zahrajete survival bez zbytečně ulehčujících pluginů.

Avatar Avatar Avatar


PaVeLsx
Zakladatel

71 příspěvků
37 témat

IGN: pavelsx
před 4 měsíci

Ahoj Přátelé,

po delší době přicházím s poměrně velikou novinou, kterou změníme zcela shop systém. Jak jste již dříve mohli zaregistrovat tak klasický /market jsme museli předělat do chodu bez pomocí pluginu, protože se nás na serveru už setkávalo větší množství a plugin zbytečně dropoval FPS hodnoty na minimální hodnoty. Ve výsledku na některých spotech v marketu se nedalo téměř hýbat, nemluvě o hráčích se slabšími stroji.

Nicméně jak bude fungovat nový systém?

Ještě před samotným vysvětlením nového systému bych chtěl upozornit že dosavadní /market + /market2 bude fungovat pouze do 25.6.2021 (23:59) poté bude tento warp vymazán a veškeré itemy upadnou do zapomnění pokud je do té doby nevyzvednete a nepředěláte do nového shop systému.

Další informaci, kterou se patří napsat před samotným vysvětlením věci je, že do teď jsme všichni byli zvyklí pouze z marketu vydělávat a ekonomika serveru na tomto v podstatě trošku trpí. Ať chceme nebo ne, každá sranda by něco měla stát (nebojte bavíme se o diamantech) a vydělávání chce také svoje investice. Zkrátka představte si úplně stejnou situaci v reálném životě...pokud byste chtěli nějaký pozemek, obchod tak určitě to nefunguje stylem že přijdete a umístíte si tam produkt k prodeji jen tak hehe....ale dost blbých porovnání. Jsme tu rozumná komunita a myslím si že to každý pochopí.

Nyní se tržiště bude nacházet přímo na spawnu - koho bolí nožky, může použít /warp trh

Aktuálně se na tržišti nachází pouze 9 stánků.
Další pozemky/stánky přidělíme na požádání pokud bude kapacita nevyčerpaná.

Momentálně jsou všechny pozemky označené k prodeji či k pronájmu. Jejich cenu naleznete na cedulkách přímo na tržišti.

Platba

Odkup celého pozemku
V případě, že zvolíte variantu odkupu celého pozemku, jste povinni uvedený počet diamantů ihned zaplatit na místě. U každého pozemku je chestka pro platby - zde hodíte celkový počet diamantů přejmenované Vašim nickem a to přesně! (můžete využít i diamantových bloků).


Pokud má jiný hráč zájem o již zabraný pozemek - opět se může dohodnout s daným majitelem na odkupu. Ovšem pozor, tato transakce spadá pod 20% daň serveru! Znamená to že hráč, který vydělal prodejem pozemku jinému hráči - zaplatí 20% diamantů serveru jako daň. Opět tyto diamanty dá do platící bedny - nezapomeňte přejmenovat diamanty/bloky - Nickname-Daň.

Pronájem
Můžete zvolit i formu pronájmu. Platby jsou vždy na 14 dní!

Uvedený počet diamantů vkládáte do chestky (můžete jí naplnit dopředu, abyste nemuseli platbu hlídat). Opět diamanty či jejich bloky přejmenujete na svůj nickname!


Stánek/Pozemek
Největší změna v tomto systému je kromě samotného placení právě spolupráce s ostatními hráči. Proto je na tržišti zatím pouze 9 pozemků. Pozemky jsou vyznačené žlutou vlnou - včetně - můžete postavit stánek podle svých představ. Musíte respektovat pouze to, že může mít maximálně 4 patra v případě že se rozhodnete jít i do výšky.

Každý stánek má jednoho hlavního majitele, který se rozhodne investovat a pozemek odkoupit či si pronajmout. V takovém případě můžete přidávat další hráče, kteří Vám mohou taktéž pravidelně platit za možnost vystavit svoje zboží. Zde je zcela na Vás jaké částky od nich budete požadovat - tohle je na Vaší domluvě. Ve výsledku Vy můžete na svém stánku vydělávat právě od ostatních hráčů, ovšem musíte zvolit takové počty hráčů a částky aby se Vám to vyplatilo vůči pronájmu. Na druhou stranu nezapomínejte že budete mít konkurenci.

A teď už příkazy

1. Položíte chestku
2. Připnete cedulku (nad či na)
3. Na cedulku napíšete pouze [trade]
4. Do ruky vezmete item, který prodáváte, míříte na cedulku a napíšete /tradeshop addproduct (počet)
5. Do ruky vezmete diamant, který je měnou serveru, míříte na cedulku a napíšete /tradeshop addcost (počet)

- Samozřejmě za počet můžete napsat i materiál a danou věc nemusíte nutně mít v ruce!

Taktéž můžete použít:
/TradeShop removeProduct - vymaže produkt
/TradeShop removeCost - vymaže cenu

Pokud s někým sdílíte stánek, využijete následující:
/TradeShop addManager  - Přidáte manažera 
/TradeShop addMember - Přidáte člena
/TradeShop removeUser - Vymažete oprávnění

Plugin a všechny detaily naleznete zde► KLIK
Nová pravidla TRŽIŠTĚ► 
KLIK


V případě jakýchkoliv otázek pište na Discord či do fóra s návrhem.
Věřím že na první pohled to působí složitě, ale je to systém který oživí hru a zvykneme si na to velmi rychle.

Pavel


Poslední úprava: před 4 měsíci x 2 | x 1